Levný dům - 3+KK

Nízká energetická náročnost

76 metrů
obytné plochy

Stavebnice od
445 900,- Kč bez DPH

Hrubá stavba za tři dny

Levný dům 3+KK,
rozšiřitelný na 5+KK

Ekologicky šetrné bydlení

Levný dům z řady Living

Living 3+KK jsme navrhli jako vhodný základ pro menší rodinu hledající úsporné a ekonomické bydlení. Tento levný dům o velikosti 76 metrů obytné plochy je ideální pro rodinu s jedním až dvěma malými dětmi. Úspora nákladů je odvislá nejen od bezkonkurenční ceny celé stavby, ale díky nízkoenergetickému standardu ušetříte nejen při stavbě domu ale i na nákladech na bydlení. Stavebnici levného domu řady Living 3+KK Vám nabízíme se dvěma variantami střechy a to buď s 15° sedlovou střechou a nebo plochou střechou s možností přístavby podkroví..

Rozšiřitelná stavebnice levného domu

Tak jako u většiny ostatních typových domů je myšleno na elegantní, rychlou a nenáročnou přístavbu. Ve chvíli kdy například děti vyrostou nebo se Vaše rodina rozšíří, lze dostavbou podkroví rozšířit obytný prostor až o 50 %. Po celou dobu přístavby může dům zůstat obyvatelný, bez značného snížení komfortu bydlení. Bez přístavby drahé základové desky tak získáte dům s prostorem o velikosti 120 metrů obytné plochy. Mezi největší výhody takového řešení patří nejen zachování původní zastavěné plochy. Ušetříte na výstavbě základové desky a na energiích díky nižším úbytkům tepla u vícepatrových staveb. Levný dům se tak rázem stane komfortní a prostornou nízkoenergetickou stavbou.

Levná dřevostavba svépomocí

Se stavbou dodané stavebnice levného domu Living 3+KK od SKLÁDACÍDOMY si šikovný český člověk poradí sám třeba jen s jedním pomocníkem. Rychleji to však půjde ve více lidech. Pomoci Vám může například otec, syn, bratr či pár dobrých přátel. Levný rodinný dům Living 3kk se tak i přes větší rozměry oproti menším rodinným domům z řady Living rodinému domku 2kk a minidomu 1kk drží naší základní filosofie levné, kvalitní a rychle a snadno sestavitelné dřevostavby. Pokud netroufáte stavět sami, můžete si objednat stavební firmu, nebo řemeslníky. Práce profesionálů by neměla být výraznou položkou díky promyšlenému systému celé stavby.