Rodinný dům - Family L

Nízká energetická náročnost

120 metrů
obytné plochy

Stavebnice za
814 900,- Kč bez DPH

Hrubá stavba
za 10 dní

Rodinný dům
5+KK

Ekologicky šetrné bydlení

Levný rodinný dům Family L

Family L je levný rodinný dům, který uspokojí potřeby běžné rodiny bez vydání zbytečně vysokých finančních nákladů na pořízení. Při 120 metrech obytné plochy v něm může pohodlně žít například větší rodina se třemi dětmi. Nabízíme Vám velice promyšlený kvalitní a levný rodinný dům, včetně veškerých materiálů a ve standardu dodávaných kvalitních plastových oken a dveří systému VEKA, projektové dokumentace a návodu na stestavení domu v jednom balíčku, za bezkonkurenční cenu. Dřevostavba Family L je i přes svou nízkou cenu dodávána stejně jako všechny naše stavby v nízkoenergetickém standardu i proto bude provoz takového domu velice ekonomický.

Patrová stavebnice pro levné moderní domy

Family L vzniká přístavbou podkroví našeho levného domu Living 3kk. Pokud Vám prozatím postačí dispozice většího bytu o výměře 76 metrů, ale chtěli byste v budoucnu přistavovat, máme pro vás ideální řešení. Náš systém Vám umožní ekonomickou stavbu ve dvou etapách. V první etapě si postavíte rodinný dům řady Living 3kk a tak získáte základ Vašeho rodinného domu do 1 millionu včetně základního vybavení. Ve chvíli kdy se Vaše rodina rozroste, nebo pocítíte, že už Vám obytný prostor 70metrů nevyhovuje a chtěli byste dům zvětšit, můžete začít s výstavbou druhé etapy. Náš systém je důmyslně navržený, tak aby v průběhu přístavby patra zůstal stále obyvatelný.

Dřevostavba moderního domu svépomocí

Mnoho lidí hledá levné, kvalitní bydlení. Na našem trhu se jim nabízejí rodinné domy na klíč, montované rodinné domy, nebo i starší domy, které mnohdy potřebují finančně náročnou rekonstrukci. My se snažíme co nejlépe naplnit představu o kvalitním a rychle dostupném bydlení, které zároveň nebude příliš drahé. Díky stavebnímu systému SKLÁDACÍDOMY, který je koncipován pro stavbu nízkoenergetických domů, je možné kvalitního a levného bydlení snadno a rychle dosáhnout. Stavebnice levného rodinného domu family L nabízí dřevostavbu domu svépomocí. Samozřejmě ne každý je odhodlán postavit dům vlastníma rukama, ať už z jakýchkoli důvodů. Můžeme Vám tedy doporučit montážní firmu s dobrou kvalitou práce a rozumnými cenami a nebo si sami najdete vhodné řemeslníky, nebo stavební firmu ve Vašem okolí. Náš stavební systém je rychlý a jednoduchý, takže pro šikovného řemeslníka je stavba hračkou, nepotrvá dlouho a tím šetří Váš čas i rozpočet.