Minidům - Living 1+KK

Nízkoenergetický minidům

36 metrů
obytné plochy

Stavebnice od
289 900,- Kč bez DPH

Hrubá stavba za dva dny

Minidům 1+KK,
letní dům či chata

Ekologicky šetrné bydlení

Nízkoenergetický minidům

Living 1+KK je nejmenším typovým domkem z naší nabídky. Obytná plocha o 36 metrech čtverečních srovnatelná s garsoniérou ho předurčuje pro roli nenáročné alternativy malého bytu, nebo chaty či letního domku. Minální velikost se pozitivně promítá jak do ceny stavebnice samotné tak do provozních nákladů. Minidům Living 1kk je navržen v nízkoenergetickém standardu, náklady na vytápění jsou tak minimální. Stavebnice Living 1+kk nabízíme ve variantách s 15° sedlovou střechou, nebo s plochou střechou s možností přístavby podkroví s 45° sedlovou střechou.

Minidům s možností dostavby.

Pokud vám 36 metrů nedostačuje a nebo zvažujete možnost pozdější přístavby je zde možnost dostavby podkroví. Minidům Living 1+KK lze dostavět díky promyšlenému stavebnímu systému a zvětšit tak jeho užitnou plochu o 50%. Bez přístavby základové desky tak získáte domek s užitnou plochou 55 metrů čtverečních. Zachováte tak původní zastavěnou plochu a nemusíte si lámat hlavu s poměry užitné plochy k celkové velikosti pozemku. Po celou dobu přístavby podkroví může dům zůstat stále obyvatelný díky kvalitnímu systému stavebnice. Pokud si nejste jisti, že by Vám v budoucnu stačilo 55 metrů užitné plochy, doporučujeme Vám zvážit variantu rodinný domek Living 2kk a nebo levný rodinný dům Living 3kk.

Dřevostavba minidomu svépomocí

Stavebnice minidomu je díky své velikosti i stavebnicovému systému SKLÁDACÍDOMY vyřešena pro stavbu svépomocí. Řemeslně zručný člověk s jedním pomocníkem si se stavebnicí hravě poradí ve velmi krátké době. Rychlá a nenáročná stavba se pozitivně projeví na cenně prací i když si na stavbu objednáte firmu a nebo řemeslníky.