Moderní dům Family M

Nízkoenergetický rodinný dům

110 metrů
obytné plochy

Stavebnice od
785 900,- Kč bez DPH

Hrubá stavba
za 5 dní

Moderní dům
4+kk nebo 5+kk

Ekologicky šetrné bydlení

Moderní dům Family M

Moderní nízkoenergetický dům řady Family M jsme navrhli jako vhodný dům pro rodinu hledající úsporné a ekonomické bydlení. Tento levný moderní dům o 110 metrech obytné plochy je ideální například pro rodinu s jedním až třemi malými dětmi. Úspora nákladů začíná již při pořízení stavebnice moderního domu family M za bezkonkurenčí cenu celé stavby. Navíc díky nízkoenergetickému standardu, ušetříte nejen na stavbě ale i na pozdějších provozních nákladech na bydlení.

Patrová stavebnice pro levné moderní domy

Stavebnice Family M je velmi moderní dům, který nabízíme ve více variantách s výslednou dispozicí 4+KK nebo 5+KK se samostatným sociálním zařízením v každém patře. Díky dobře navržené dispozici a vnějšímu schodišti je možné dům snadno postavit jako dvě samostatné bytové jednotky. Můžete ho tak využívat například jako dvougenerační, nebo třeba jedno z pater pronajmout. Dále je možné nízkoenergetický moderní dům řady Family M postavit například jako dvojdomek, nebo jako řadový. Takový moderní dům se hodí nejen pro samostatné rodinné bydlení, ale především i do větších urbanistických celků.

Dřevostavba moderního domu svépomocí

Mnoho lidí hledá levné a kvalitní bydlení. Na našem trhu se nabízí spousta rodinných domů na klíč, montovaných rodinných domů, nebo i starší domy, které mnohdy potřebují finančně náročnou rekonstrukci. My se snažíme co nejlépe naplnit představu o kvalitním a rychle dostupném bydlení, které zároveň nebude příliš drahé.Moderní nízkoenergetické domy stavěné naším promyšleným stavebním systémem SKLÁDACÍDOMY šetří nejen Váš čas, ale i rozpočet. Moderní dům Family M je díky jednoduchosti a rychlosti montáže základním stavebním kamenem naší vize levného, kvalitního a rychle realizovatelného bydlení. Stavebnice je dodávána včetně plastových oken a dveří, která odebíráme od renomovaného dodavatele systému VEKA, projektové dokumentace a návodu na složení, takže stavba svépomocí pro Vás bude hračkou. Nikoho samozřejmě nechceme nutit do stavby svépomocí a tak Vám můžeme doporučit montážní firmu s dobrou kvalitou práce a rozumnými cenami, nebo si sami můžete zvolit vhodné řemeslníky, nebo stavební firmu ve Vašem okolí.