Nejlevnější rodinný domek - Living 2+KK

Nízká energetická náročnost

50 metrů
obytné plochy

Stavebnice od
369 900,- Kč bez DPH

Hrubá stavba za tři dny

Rodinný domek 2+KK

Ekologicky šetrné bydlení

Nejlevnější nízkoenergetický dům

Living 2+KK je ideálním řešením pro Vaše ekonomické bydlení. Při 50 metrech užitné plochy má tento rodinný domek dispozice běžného bytu a nabízí tak komfortní bydlení pro jednoho až dva obyvatele. Tento typový dům není ekonomický pouze na výstavbu ale i na budoucí provoz. Stavebnice SKLÁDACÍDOMY je navržena v nízkoenergetickém standardu, který oceníte nejen v průběhu topné sezóny. Stejně jako i naše ostatní typové domy je stavebnice rodinného domu řady Living 2+KK nabízena ve variantách s 15° sedlovou střechou, nebo s plochou střechou s možností přístavby podkroví.

Rodinný domek s možností dostavby.

Zdá se Vám 50 metrů málo a nejste si jisti zdali se Vaše situace nezmění? Rodinný domek řady Living 2+KK je koncipován tak aby Vám chytře a ekonomicky umožnil dostavět podkroví a rozšířit obytný prostor až o 50% . Váš domek se tak zvětší na velikost běžného domu bez toho, abyste museli zvětšit zastavěnou plochu a přistavovat tak drahou základní desku. Dům je navržen tak, aby mohl být po celou dobu přístavby patra stále obyvatelný. Díky dvojímu zateplení našeho stavebního systému a ve standardu dodávaným plastovým oknům a dveřím, která odebíráme od renomovaného dodavatele systému VEKA, je dům z řady Living 2+KK stejně jako ostatní naše domy velice úsporný a ekonomicky nenáročný.

Dřevostavba svépomocí

Tak jako všechny naše stavebnice je i tato dodávána včetně projektové dokumentace a podrobného návodu tak, aby si ji celou a nebo alespoň z velké části mohl každý český šikovný a zručný člověk postavit sám. Living 2+KK je stavebně nenáročný rodinný domek, který je možné postavit během několika málo dní. Pokud si na stavbu domu sám netroufáte, můžete ušetřit velkou část peněz i pokud si ho necháte postavit firmou, nebo řemeslníky. Náš promyšlený systém SKLÁDACÍDOMY zkrátí dobu práce a sníží Vám ceny.