Stavba domu svépomocí

Je nejlevnější a nejefektivnější variantou získání vlastního bydlení. Náš jednoduchý stavební systém umožňuje stavbu domu svépomocí proveditelnou i bez větších odborných znalostí. Mezi nesporné výhody dřevostaveb patří rychlá a nenáročná výstavba, nízká spotřeba energie na vytápění a díky používání materiálů z obnovitelných zdrojů je také stavba velice ekologická. Náš systém stavby domu svépomocí je proto ideální pro ekonomické stavby.

Stavíme svépomocí

Stavba domu svépomocí byla běžnou součástí života našich předků už od pravěku. Mezi nejstarší a nejběžnější patří právě dřevostavby. Dřevo je jediný zcela obnovitelný materiál a díky svým vlastnostem práce s ním vždy byla je a bude jednoduchá. To je i základ naší filosofie a našeho stavebního systému. V současné době je cena stavebních prací často neúměrná výsledné kvalitě. Poměrně složitý výběr z širokého a komplikovaného sortimentu stavebních prvků a administrativně a finančně náročná projektová dokumentace dělájí ze stavby věc zbytečně složitou, časově náročnou a proveditelnou pouze profesionály. Stavba domu svépomocí naším systémem SKLÁDACÍDOMY je navržena tak aby byla co nejrychlejší a co možná nejjednoduší při zachování maximální kvality. Díky modulárnímu stavebnicovému principu není jednoduché stavbu jen skládat, projektová dokumentace pro jednotlivé typové domy je předem připravená a pokud si najmete řemeslníky je snadný i dohled a ohodnocení kvality jejich práce, která lze posoudit podle dodaných podrobných návodů.

Proč dřevostavba svépomocí

Stavba dřevostavby svépomocí je díky našemu promyšlenému systému intuitivní a velice snadná. Dodáme vám stavebnici z lehkých dřevěných panelů SKLÁDACÍDOMY, které do sebe snadno zapadnou systémem pero-drážka. Díky nízké váze lze s dřevěnými panely jednoduše manipulovat a zároveň při velikosti panelů přez 3m2 stavba velmi rychle přibývá. Spojování dřevěných prvků je velmi jednoduché, panely se k sobě připojují šrouby podobně jako když montujete skládací nábytek. Dřevostavba je v dnešní době nejlepší dosažitelnou technologií a stavba domu svépomocí je dobrým řešením, pokud chcete nejen ušetřit, ale i rychle a kvalitně bydlet. Stavba dřevostavby svépomocí naším systémem je úsporná, rychlá a velice variabilní. Naše dřevěné konstrukce jsou oproti silné cihlové stěně až o polovinu užší při zachování stejných tepelně-izolačních vlastností. To znamená, že při limitu zastavěné plochy tak dřevěná konstrukce domu zvětší Váš vnitřní obytný prostor oproti stavbě zděné. Například u půdorysu menšího domku 8 krát 8 metrů zastavěné plochy, to může být až šest metrů čtverečních. Z ušetřeného prostoru můžete vytvořit například skladovací místnost, nebo se z původně plánované malé koupelny stane velká a luxusní. Suchá technologie výstavby Vám umožní bydlet o půl roku dříve. Stavba domu svépomocí naším systém trvá v řádu týdnů, nikoliv měsíců, jak je tomu u většiny ostatních technologií.